Prawdziwe imprezy: Klasyczny piknikowy prysznic dla dzieci

Nie dostaniesz bardziej zdrowego niż sprawdzone obrusy i ciasto jagodowe. To był pomysł na prysznic dla przyszłych rodziców, Lauren i Brett. Zamiast pozwolić, by pogoda ograniczyła wystrój imprezy, gospodarz Laura urządziła piknik i ożywiła go w swoim domu. Dzięki odrobinie kreatywności i poręcznemu narzędziu do przycinania papieru Laura zamieniła słoiki murowane, mini ciasta i papierowe talerze w piknikowy baby shower dla malucha Nixona. Laura oferuje kilka świetnych wskazówek dotyczących planowania przyjęć oraz wszystkie szczegóły dotyczące tego klasycznego piknikowego prysznica dla dzieci.

Imię i nazwisko dziecka: Nixon Wiek: TBD Lokalizacja: Utah, mój domJaki jest temat imprezy i dlaczego?Postanowiłam urządzić piknik w domu i wziąć prysznic dla długoletniego przyjaciela o tematyce traktorowej (o tej porze roku w naszym lesie jest zdecydowanie za gorąco na imprezę na zewnątrz). Mimo, że ona ma chłopaka, chciałam trzymać się z dala od kolorów i motywów, które były zbyt kiczowate lub przesadzone. A ponieważ była to impreza bez facetów, starałam się stworzyć otoczenie i jedzenie, które do pewnego stopnia było "dziewczęce", ale utrzymywało męskie uczucie na cześć małego Nixona. Paleta kolorów składała się z pomarańczowego, kelly zielonego, żółtego i niebieskiego jean blue. W sumie chciałam, aby goście czuli się jak na farmie lub pikniku podwórkowym z przyjaciółmi.Czy znalazłaś inspirację w postaci konkretnych zdjęć lub stron internetowych?Cały pomysł powstał po potknięciu się o dywanik od traktora z norweskiego Moods. Pomyślałem, że ten motyw i kolory świetnie nadają się na prysznic dla małych chłopców.Zawsze chciałam też zrobić miniaturowe ciasteczka, więc pomyślałam, że piknik będzie idealną okazją.Proszę podzielić się z nami, gdzie kupiłaś swoje zapasy

Przybory toaletowe, talerze i serwetki: Nie sądziłam, że błyszczące plastikowe sztućce pójdą w parze z imprezą, więc znalazłam wszystko w World Centric. Wykonane ze skrobi kukurydzianej, naczynia są w 100% biodegradowalne. Mini Puszki na ciastka: Ebay, ale jest też kilka innych zasobów w sieci, jeśli zrobisz jakieś kopanie. Większość materiału pochodziła z Wal-Martu za 1,50$ za jard.Jaka była najbardziej kreatywna rzecz, którą zrobiłeś na imprezę?Całkiem sporo użyłem mojego Cyfrowego Obcinaka do Rzemiosła Silhouette. Tkaninowe proporczyki zostały wycięte przy użyciu mojej sylwetki - bez konieczności ręcznego cięcia i szycia. Wszystkie naklejki (adresy kopert, torebki z życzeniami, etykiety na żywność itp.) zostały wykonane przy użyciu nadruku i wycięcia na mojej sylwetce. Nagrodami w grze były mini szklane słoiki z mlekiem wypełnione cukierkami i trail mixem. Na zdjęciu może to być trochę trudne do zobaczenia, ale na każdym słoiku z mlekiem wytrawiłam trochę krowy. Wszystko za pomocą winylowego szablonu (wyciętego na mojej sylwetce) i szklanego kremu do wytrawiania.Dużoteżużywałam mojej PrintGoccomachine,aby włączyć motyw ciągnika do imprezy. Motyw ciągnika i wiatraka nadrukowałam na zaproszeniach, serwetkach, torebkach z granulatem i torbach faworytów za pomocą mojego Gocco.Wkrótcebędę umieszczać na myblogu samouczki ztymi wszystkimi instrukcjami.Masz jakieś rady lub wskazówki dla kogoś, kto chciałby urządzić podobną imprezę?1. Użyj tego, co masz: Jestem sławna z tego, że kupuję przedmioty na imprezę, nie mając absolutnie nic szczególnego na myśli, kiedy je kupuję. W ten sposób, naprawdę próbowałem używać up mój schowek rzeczy które siedzieli w mój szafie. 2. pożyczać:Miałem kilka przyjaciół którzy byli więcej niż chętni pożyczać mi półmiski i krzesła i pościel które byli perfect dla smaku przyjęcie. 3. Planuj z wyprzedzeniem: Kiedy nadszedł dzień imprezy, prawie wszystko zostało zrobione tygodnie wcześniej. 4. Delegat: Kilku przyjaciół mamy do pomocy, więc dałem im konkretne przydziały rzeczy do przywiezienia. 5. Wolny: Poszedłem do lokalnego sklepu monopolowego i poprosiłem o stos ich brązowych worków wielkości wina. Byłem gotów za nie zapłacić, ale urzędnik dał mi je za darmo. Pocięłam worki, napełniłam je domowym granulatem i zakleiłam niestandardową naklejką. Poza tym, wszystkie kwiaty pochodziły z góry za moim domem - FEE!

O serwisie

Stwórz swojemu Maluchowi idealny kącik, w któym będzie się z chęcią bawić, uczyć i odpoczywać. Wykorzystaj nasze porady i inspiracje do stworzenia niezwykłego, magicznego świata dziecka!

Galeria